مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل شرکت های شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی و زنجان برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی؛ با حضور قائم مقام هلدینگ و مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران و هیئت همراه مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل شرکت های شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی و زنجان برگزار شد.
  بنا به این گزارش؛ طی احکامی جداگانه از سوی مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران(پگاه)، اسماعیل بیاتی به عنوان مدیر عامل شرکت شیر پاستوریزه  پگاه زنجان و  کریم محمودشایان به عنوان مدیرعامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی منصوب شدند. 

 

گفتنی است، این مراسم ابتدا  در پگاه زنجان و سپس در  آذربایجان غربی برگزار شد.

محمدتقی وقوعی مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران نیز با اشاره به سوابق و تلاش های گودرزی، در دوره مدیریت خود بر این شرکت، و برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات صنعت، خواستار توسعه بازارهای داخلی و بین المللی شد.

محمد براتی گودرزی مدیرعامل اسبق شرکت، ضمن قدردانی از تلاش های تمامی همکاران و به ویژه مدیران مجموعه در زمان تصدی، ابراز امیدواری کرد بتوان شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش این شرکت باشیم.

کریم محمود شایان مدیرعامل جدید شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی، ضمن ایراد سخن و قدردانی و تشکر از مهندس گودرزی در دوره تصدی، ابراز امیدواری کرد با توسعه محصولات جدید و همچنین تقویت بازارهای داخلی و توسعه صادرات، شاهد رونق بیش از پیش این مجموعه باشیم . در پایان این مراسم لوح سپاس و هدایایی نیز به رسم یادبود به محمد براتی گودرزی، از سوی کارکنان و مدیران مجموعه اهداء گردید.