بازدید رییس کمیسیون انرژی مجلس از هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری

 به گزارش روابط عمومی هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و داوریی؛ رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشور روند پیشرفت پروژه های اجرایی صندوق بازنشستگی کشوری در استان خوزستان را پیگیری نمود.


 بنا به این گزارش، فریدون حسنوند رییس کمیسیون انرژی و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخش های مختلف هلدینگ و ملاقات با علی رومی مدیرعامل، در جریان روند اجرای پروژه مهم راه اندازی کارخانه تولید بستنی در استان خوزستان قرار گرفتند.

         نماینده مردم اندیمشک ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته هلدینگ انرژی صندوق بازنشستگی کشوری برای راه اندازی نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک از تلاش ها و زحمات محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق و علیرضا برادران مدیرعامل هلدینگ انرژی صندوق تقدیر و تشکر کردند.

علی رومی مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری ضمن بیان روند مطالعاتی انجام شده توسط مشاور برای راه اندازی کارخانه بستنی خوزستان توسط شرکت صنایع شیر ایران، اظهار امیداوری کرد که این پروژه تا پایان خردادماه امسال عملیاتی شود.

وی در پایان این دیدار از حضور و بازدید فریدون حسنوند رییس کمیسیون انرژی مجلس از این هلدینگ و پیگیری های جدی و مستمر و همکاری های استانی و ملی ایشان برای اجرای شدن پروژه های در دست اقدام استان خوزستان تقدیر و تشکر کردند.