حضور مدیر عامل هلدینگ سرمایه گذاری صبا جهاد در نشست مشترک شرکت های تولیدی و بازارگستر پگاه

مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری به همراه مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران و هیأت همراه ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت پگاه گیلان در نشست تخصصی حوزۀ تولید و بازار این صنعت شرکت نمودند .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی روز یکشنبه مورخ   24 شهریور 1398 نشست تخصصی حوزه تولید و بازار در شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان برگزار شد .  فخراله مولایی مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری صبا جهاد در این نشست اشاره به شش دهه تجربه و فعالیت شرکت صنایع شیر ایران در تولید فرآورده های لبنی سلامت جامعه و مردم را محور اصلی و اساسی شرکت صنایع شیر ایران بر شمرد.


 

 

 ایشان گفت: این صنعت با بهره برداری از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و قدمت طولانی که حاکی از عظمت این صنعت است ، بر ضرورت اهتمام به تولید فرآورده های شیری سلامت بخش ، کاهش قیمت تمام شده و توزیع مناسب به منظور  قرار گرفتن این فرآورده غذایی بر سفره مصرف کننده نهایی را تاکید نمود. وبرای داشتن جامعه ای سالم و پویا می بایست در این خصوص فعالیت مضاغف را داشت.

فخراله مولایی مدیرعامل هلدینگ در این نشست ضمن تشکر از میزبانی و اقدامات ارزشمند مدیر عامل، اعضای هیأت مدیره و همکاران شرکت پگاه گیلان به انتخاب شایسته و صحیح آقای عبداله قدوسی به عنوان مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران که از بدنۀ این صنعت مهم هستند ابراز خرسندی و برای ایشان آرزوی توفیقات روز افزون را از خداوند متعال ابراز نمود و حمایت شرکت سرمایه گذاری صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی را از منشور ده گانه ابلاغی مدیر عامل پگاه مورد تاکید قرار داد. در ادامه  آقای قدوسی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران با خیر مقدم وعرض خوش آمد گویی از حضور مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی کشور در  این نشست، بر هماهنگی شرکت های تولیدی با شرکت های بازرگستر پگاه به منظور افزایش راندمان، انسجام درون گروهی و در نهایت افزایش سود دهی تاکید نمود.
مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران ابراز نمود شرکت های تحت پوشش پگاه ضمن التزام به رعایت منشورده گانه، با برگزاری جلسات مشترک مدیران تولید و بازار موجب رشد و تعالی این صنعت شده و امانت داری سرمایه گذاران و سهامداران را در اولویت کاری خود قرار خواهند داد . بر این اساس شفاف سازی در کار ،تنوع تولید محصولات سالم و با کیفیت را برای دستیابی به اهداف فروش به عنوان مهمترین الویت های مجموعه شرکت های صنایع شیر ایران برشمرد.
لازم به ذکر است در ابتدای این مراسم، آقای اسماعیل زاده مدیر عامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان، گزارش جامعی از شرکت پگاه گیلان و چالش های موجود اعلام نموده و از تلاش مضاعف مدیران، کارشناسان و همکاران خود در این شرکت برای رسیدن به هدف تولید و تنوع محصولات بیشتر و کسب رتبه بالاتر نسبت به سال گذشته ابراز خرسندی نمودند.