تشکیل چهارمین نشست آموزشی بازاریابی و فروش هلدینگ صباجهاد

چهارمین نشست از سری دوره‌های آموزشی بازاریابی و فروش با همکاری دانشگاه صنایع و معدن ایران- پنج شنبه ۲۸ شهریور ماه- با حضور اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران و کارشناسان هلدینگ صباجهاد و شرکت های تابعه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ صباجهاد، چهارمین دوره آموزشی بازاریابی و فروش، با حضور چهره مطرح علم بازاریابی و فروش و همچنین حضور مدیران عامل، مدیران، سرپرستان و کارشناسان شرکت‌های تابعه هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی برگزار شد.


در این نشست آموزشی  در حوزه تکنیک ها و مهارت های فروش و چالش های مرتبط با آن توسط مه رخ عباسی استاد فن بازاریابی و فروش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
هدف از برگزاری این نشست ها در راستای سیاست‌ها و راهبردهای ابلاغ شده از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همسو با سیاست‌ها و تاکیدات صندوق بازنشستگی کشوری و رویکرد و نگرش مدیرعامل هلدینگ صباجهاد در جهت افزایش سوددهی و ارتقای فروش محصولات شرکت‌های تابعه هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی است.
“گفتنی است، بر اساس برنامه ریزی انجام شده توسط معاونت بازاریابی و فروش هلدینگ صبا جهاد برگزاری این دوره های آموزشی تخصصی تا پایان سال استمرار داشته و جاری سازی گفتمان علمی و تخصصی در این حوزه  نزد شرکت های تابعه ادامه دارد.