مجموعه اخبار مرتبط با » عمومی
حضور پرشور هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری (صباجهاد) در مراسم جشن پرشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی.

هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی(صباجهاد) روز 22 بهمن 97 با غرفه سلامت وتندرستی با انجام تست قندخون واندازه گیری فشارخون مقابل وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی میزبان شخصیت های سیاسی، مدیریتی و مردم شریف وهمیشه درصحنه ایران اسلامی بود.

تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم پرشکوه درغرفه سلامت و تندرستی هلدینگ صباجهاد ضمن احترام به این اقدام خداپسندانه در یک حرکت نمادین برای لحظاتی میزبان مردم شریف، بازنشستگان محترم وخصوصا کودکان دهه چهارم انقلاب با اهدا هدایا به این نونهالان انقلاب حضور یافت .


دکتر مولایی مدیر عامل هلدینگ صبا جهاد ضمن حمایت ازاین حرکت پرشور انقلابی، از حضور معاونین، مدیران و مسئولان وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، کلیه شخصیت های لشگری و کشوری، مردم شریف و همکاران شرکت های تحت پوشش هلدینگ که دراین همایش و حماسه پرشکوه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافتند کمال تشکر و قدر دانی را نمودند
.

1397-11-23 05:20:01

نشست هم اندیشی کمیسیون اجتماعی مجلس و هلدینگ صبا جهاد برگزار شد

جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با حضور معاون وزیر تعاون در امور مجلس، مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری و مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی (صبا جهاد) روز یکشنبه هفتم بهمن 97 برگزار شد.


در این جلسه گزارش اقدامات، فعالیتها و عملکرد هلدینگ صبا جهاد مورد بررسی و تشریک مساعی قرار گرفت و نمایندگان محترم مجلس در جریان این فعالیتها قرار گرفتند

1397-11-08 15:03:01

انتصاب پنج مدیر زن در هلدینگ صبا جهاد

پنج زن در پست های مدیریتی در هلدینگ صنایع غذایی،کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری آغاز به کار کردند.

در اجرای سیاست های محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در زمان جلسه رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی بر انتصاب مدیران زن،  بدون تبعیض در بدنه این وزارتخانه و بر اساس توانمندی و تخصص تأکید کرده بود، مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری(صبا جهاد) 5 بانوی متخصص را در بخش های مختلف منصوب کرد.

فخراله مولایی پیرو دستورات جمشید تقی زاده مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری به هلدینگ ها و شرکت های تابعه این صندوق، علاوه بر دستور لغو استفاده اعضای غیر موظف در هیأت مدیره ها از اموال منقول و غیر منقول برای کاهش هزینه ها و همچنین به کارگیری جوانان، حضور زنان در پست های مدیریتی را نیز در دستور کار این هلدینگ قرارداده است.


     بر اساس این گزارش با احکامی که توسط فخراله مولایی مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری صادر شد، خانم ها الهام رنجبر به سمت عضو هیأت مدیره شرکت آبزی فرآیند بوشهر، نیلوفر بابایی قاسم آبادی به سمت سرپرست شرکت آبزی فرآیند بوشهر، رزی محمودی  به سمت مدیر بازرسی و نظارت بر شرکت ها، مهدیه شیرازی علوی به سمت سرپرست امور مجامع و هاجر دادخواه به سمت سرپرست امور اداری منصوب و مشغول به کار شدند. 

 

حکم های صادر شده مذکور توسط مدیر عامل صبا جهاد از جمله اقدامات برای استفاده از ظرفیتهای علمی، تخصصی و مدیریتی بانوان است.

1397-11-01 07:09:01

معاونان جدید مجامع ، حقوقی و بازاریابی ، فروش و مدیر حسابرسی هلدینگ صبا جهاد معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ غذایی،دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری آیین معارفه علی بابایی معاون مجامع و حقوقی،  محمد رضا سلطانی شیرازی معاون بازاریابی و فروش، کامران بختیاری  به عنوان مدیر حسابرسی روز یکشنبه مورخ شانزدهم دیماه 97 در محل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی برگزار شد.

شایان ذکر است انتصابات اخیر در راستای تغییر استراتژی و رویکرد جدید هلدینگ و نگاه نواندیشانه در حوزه های برگزاری جلسات سالیانه مجامع و پیگیری امورات مربوط به مباحث حقوقی و قراردادهای هلدینگ و شرکت های تحت پوشش و همچنین ضرورت برنامه ریزی گسترده در عرصه بازاریابی و فروش محصولات و کالاهای تولیدی شرکت های زیر مجموعه هلدینگ و نیز لزوم کنترل، نظارت و حسابرسی داخلی هلدینگ و مجموعه های تحت پوشش صورت گرفته است.

امید است با مجموعه تلاش، همت و برنامه ریزی های در حال اجرا زمینه بالندگی، توسعه و ارتقای همه جانبه هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی فراهم گردد. 

1397-10-17 07:02:01

شرکت لبنی صلا اراک، صادر کننده برتر استانی سال 97 معرفی شد

مراسم گرامیداشت روز صادرات با حضور معاونین وزارت صنعت، معدن تجارت، استانداری مرکزی و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان ، برگزار شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم شرکت شیر پاستوریزه پگاه اراک موفق به دریافت لوح و تندیس صادر کننده برتر استانی در سال 97 با برند صلا گردید.

1397-09-28 07:09:01

سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته برگزار شد

 

سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور اسلامی وزیر راه  و شهرسازی در مصلی تهران افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی روز یکشنبه 25 آذر ماه سال 97 در محل مصلی تهران با حضور شرکت ها و سازمان های وابسته به وزارت راه و شهرسازی و بخش خصوصی افتتاح شد. بر اساس این گزارش شرکت حمل و نقل داخلی  فجر جهاد وابسته به هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری در این نمایشگاه حضور فعال دارد و امید است با ایجاد تعامل و ارتباط موثردرنمایشگاه زمینه بازاریابی فعال در حوزه حمل و نقل این شرکت فراهم گردد.                                                                                                                                                                                                

1397-09-25 10:28:01

آئین تکریم و معارفه مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا

آئین تکریم و معارفه مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا با حضور وجدانی معاون امور شرکت ها، وقوعی معاون هماهنگی تولید،تحقیق و توسعه ، صفری مدیرحراست و کاووسی مدیر امور اقتصادی و برنامه ریزی به نمایندگی از هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری (صبا جهاد ) روز شنبه هفدهم آذرماه 97 برگزار گردید. حسن خلخالی به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره و مجید محمدی به عنوان رئیس  هیئت مدیره جدید شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا معرفی شدند . همچنین در این مراسم از زحمات و تلاش های فتح الله شعبانی مدیر عامل و عبدالعلی براتی عضو هیئت مدیره سابق این شرکت تقدیر و تشکر بعمل آمد. شایان ذکر است با توجه به سیاست های تعیین شده و بر اساس رویکرد جدید هلدینگ، شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا اهتمام و تلاش خود را برای بهبود روند جاری و استمرار فعالیت های بازرگانی ،رفع موانع و مشکلات جاری در مسیر تحقق اهداف هلدینگ گام های اساسی برخواهند داشت.  

 

 

 

1397-09-18 10:09:01

معارفه رضا امیدوار به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت حمل ونقل جاده ای فجر جهاد


مراسم تودیع و معارفه عضو هیئت مدیره شرکت فجر جهاد با حضور آقای سلطانی مدیر عامل شرکت آقایان سجادی مدیر سرمایه گذاری و صفری مدیرحراست به نمایندگی از هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری (صبا جهاد ) برگزار گردید. در این مراسم  رضا امیدوار تجریشی به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت فجر جهاد معرفی  و از زحمات آقای زارعی عضو سابق هیئت مدیره تقدیر و تشکر بعمل آمد .
دراین جلسه بر اهمیت و ضرورت  صنعت حمل و نقل جاده ای در نقش آفرینی اقتصاد ملی تاکید شد و با توجه به برنده شدن شرکت حمل و نقل جاده ای فجر جهاد در مناقصه حمل کالای 200 هزارتن عسلویه برحمایت و پشتیبانی همه جانبه هلدینگ  صبا جهاد از این شرکت برای افزایش درآمد و سوددهی در نیمه دوم سال جاری خواستار شدند.

1397-09-10 07:38:01

میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم محمد مصطفی (ص)

 میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم محمد مصطفی (ص)

و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) بر مسلمین مبارک باد

 

1397-09-03 08:38:01

درگذشت زنده یاد دکتر سید تقی نوربخش
بسمه تعالي

انا لله و انا اليه راجعون


 با تاثر فراوان و اندوهي جانكاه وحزن انگيز درگذشت زنده ياد دكترسيد تقي نوربخش مدير عامل سازمان تأمين اجتماعي و زنده ياد عبدالرحمان تاج الدين معاون حقوقي  و امور مجلس  سازمان تأمين اجتماعي در حين خدمت صادقانه و دلسوزانه به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را صميمانه به وزير محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعي، جامعه بزرگ صندوق بازنشستگي کشوري و سازمان تامين اجتماعي و خاندان معزز اين دو عزيز سفر کرده تسليت و تعزيت عرض نموده و از درگاه حضرت حق علو درجات واسعه به روح آن بزرگواران و صبر جميل و اجر جزيل به بازماندگان و همه علاقه مندان و ارادتمندان ،اين عزيزان مخلص عرصه خدمت و تلاش صميمانه ارزومندم .


                                             دکتر فخراله مولايي                                           
مدير عامل و نايب رييس هيات مديره                                
هلدينگ صنايع غذايي،کشاورزي و دارويي                          
صندوق بازنشستگي کشوري                                   


1397-08-26 11:47:01