مجموعه اخبار مرتبط با » عمومی
برگزاری ششمین نشست آموزشی بازاریابی و فروش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی ششمین دوره آموزشی از سری دوره های آموزشی بازار یابی و فروش با حضور مدیران ، معاونین و مدیران ارشد حوزه فروش و روابط عمومی شرکتهای تابعه برگزار گردید.
در این نشست که با موضوع "روان شناسی برند و برند سازی در نقاط تماس" برگزار شد، شرکت کنندگان ضمن بهره مندی از مطالب ارائه شده ، نسبت به بحث و بررسی پیرامون نقاط ضعف و قوت برند شرکت هایی که در آن فعالیت می کنند ، پرداختند.

1398-08-26 06:52:01

اعطای نشان ویژه مسئولیت اجتماعی به هلدینگ صبا جهاد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صباجهاد ، در آیین اختتامیه پانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و شانزدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران ، که بعد از ظهر سه شنبه 14 آبانماه در مرکز همایش های تلاش برگرار گردید ازفخراله مولایی مدیر عامل هلدینگ صبا جهاد به دلیل توجه ویژه به مسئولیت های اجتماعی و فراتر از وظایف سازمانی و مشارکت فعال در امور اجتماعی عام المنفعه و حمایت از فعالیت های فرهنگی ، علمی خیریه و محیط زیست با اعطای نشان ویژه مسئولیت اجتماعی تقدیر به عمل آمد.

1398-08-19 11:27:01

معاونت صادرات شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران به نمایندگی از شرکت های گروه پگاه با توزیع محصولاتی از زائرین حضرت اباعبدالله الحسین ( ع ) پذیرائی کرد

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات ، معاونت صادرات شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران به نمایندگی از شرکت های گروه پگاه با توزیع محصولاتی از قبیل دوغ تک نفره ، ماست ۱۰۰ گرمی تک نفره و پنیر ۳۰ گرمی تک نفره از زائرین حضرت اباعبدالله الحسین ( ع ) پذیرائی کرد. بنا به این گزارش پگاه در موکب حضرت علی ابن موسی الرضا ( ع ) بزرگترین موکب ایرانی بین راه نجف اشرف و کربلای معلی حضور فعال داشته و به زوار خدمت رسانی نموده و به سایر موکب های عراقی نیز محصول توزیع شده است.

1398-07-27 18:23:01


بسوز ای دل که امروز اربعین است
عزای پور ختم المرسلین است
قیام کربلایش تا قیامت
سراسر درس بهر مسلمین است
اربعین حسینی تسلیت باد

1398-07-27 18:13:01

پنجمین نشست از سری دوره‌های آموزشی بازاریابی و فروش با همکاری دانشگاه صنایع و معدن ایران- پنج شنبه ۱۸ مهر ماه- با حضور اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران و کارشناسان هلدینگ صباجهاد و شرکت های تابعه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ صباجهاد، پنجمین دوره آموزشی بازاریابی و فروش، با تدریس دکتر غلامحسین احمدی ، دکترای مدیریت و کسب و کار و همچنین با حضور مدیران عامل، مدیران، سرپرستان و کارشناسان شرکت‌های تابعه هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی برگزار شد.

1398-07-21 07:47:01

تشکیل چهارمین نشست آموزشی بازاریابی و فروش هلدینگ صباجهاد

 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ صباجهاد، چهارمین دوره آموزشی بازاریابی و فروش، با حضور چهره مطرح علم بازاریابی و فروش و همچنین حضور مدیران عامل، مدیران، سرپرستان و کارشناسان شرکت‌های تابعه هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی برگزار شد.

1398-06-29 19:13:01

حضور مدیر عامل هلدینگ سرمایه گذاری صبا جهاد در نشست مشترک شرکت های تولیدی و بازارگستر پگاه

مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری به همراه مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران و هیأت همراه ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت پگاه گیلان در نشست تخصصی حوزۀ تولید و بازار این صنعت شرکت نمودند .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی روز یکشنبه مورخ   24 شهریور 1398 نشست تخصصی حوزه تولید و بازار در شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان برگزار شد .  فخراله مولایی مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری صبا جهاد در این نشست اشاره به شش دهه تجربه و فعالیت شرکت صنایع شیر ایران در تولید فرآورده های لبنی سلامت جامعه و مردم را محور اصلی و اساسی شرکت صنایع شیر ایران بر شمرد.

1398-06-24 12:59:01

شیعیان دیگر هوای نینوا دارد حسین
روی دل با کاروان کربلا دارد حسین
از حریم کعبۀ جدّش به اشکی شست دست
مروه پشت سر نهاد امّا صفا دارد حسین
می برد در کربلا هفتاد و دو ذبح عظیم
بیش از اینها حرمت کوی منا دارد حسین
پیش رو راه دیار نیستی کافیش نیست
اشک و آه عالمی هم در قفا دارد حسین

"شهریار"
 

1398-06-16 04:26:01

مهندس عبداله قدوسی بعنوان مدیر عامل صنایع شیر ایران منصوب و آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و داروئی صندوق بازنشستگی کشوری، امروز دوشنبه مورخ بیست و هشتم مرداد 98 و در آستانه عید بزرگ ولایت، عید غدیر خم وبا حضور سیاسی راد عضو هیئت مدیره صندوق بازنشستگی، خمجانی مدیر کل حسابرسی وامور مجامع صندوق بازنشستگی، مولائی مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و داروئی صندوق بازنشستگی وتعدادی ازاعضای هیئت مدیره ومدیران شرکت سرمایه گذاری صبا جهاد، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران صنایع شیر ایران، مهندس عبداله قدوسی بعنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صنایع شیر ایران پگاه تعیین گردیدوکار خودرا آغاز نمود.

1398-05-29 07:01:01

تشکیل سومین نشست آموزشی بازاریابی و فروش هلدینگ صباجهاد

 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ صباجهاد، سومین دوره آموزشی بازاریابی و فروش، با حضور چهره مطرح علم بازاریابی و فروش و همچنین حضور مدیران عامل، مدیران، سرپرستان و کارشناسان شرکت‌های تابعه هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی برگزار شد.

1398-05-25 04:48:01