مجموعه اخبار مرتبط با » عمومی
چتر هلدينگ صنايع غذايي ، كشاورزي و دارويي صندوق بازنشستگي كشوري بر سر سيل زدگان/ کمک چهار میلیارد ریالی به سیل زدگان

مدير عامل هلدينگ صنايع غذايي ، كشاورزي و دارويي صندوق بازنشستگي كشوري با اشاره به دستور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعی مبني بر حمايت از سيل زدگان گفت: در اين راستا از سه شركت پيچك، فرآورده هاي شيلاتي بندر عباس و صنايع لبني اراك(صلا) امروز دوشنبه در مجموع مواد غذايي به ارزش بالغ بر یک میلیار ریال به مناطق سيل زده شمال كشور ارسال شد.

 دكتر فخرالله مولايي افزود: اين مواد شامل كنسرو لوبيا، تن ماهي و فرآورده هاي لبني مي باشد.
وي تصريح كرد: همچنين مجموع کمک های شرکت های تحت پوشش صنایع شیر ایران (پگاه) به مناطق سیل زده شمال کشور شامل شیر و شیر های طعم دار، پنیر ، ماست، شیرخشک نوزاد و.... بالغ بر 300 میلیون تومان بوده است که پيش از اين ارسال شده است.
مديرعامل هلدينگ صنايع غذايي ، كشاورزي و دارويي صندوق بازنشستگي كشوري خاطر نشان كرد: شرکت حمل و نقل جاده ای فجر جهاد نيز كه از شرکت هاى ديگر اين هلدینگ است، تریلى هاى باربرى خود را به صورت رایگان در اختیار سازمان هلال احمر قرار داده تا این سازمان بتواند با سرعت بیشترى مایحتاج لازم را به آسیب دیدگان سيل برساند.

1398-01-12 16:01:01

مراسم تجلیل از بانوان همکار در صبا جهاد

به مناسبت خجسته زادروز حضرت فاطمه زهرا (س) صدیقه کبری و بانوی دو عالم مراسم تجلیل از بانوان همکار شرکت سرمایه گذاری صبا جهاد در روز سه شنبه هفتم اسفند ماه 97 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صبا جهاد، این مراسم با حضور وجدانی رئیس هیأت مدیره و معاون اداری، مالی و امور شرکت ها، زنوزی قائم مقام مدیر عامل و معاون اقتصادی، برنامه ریزی و سرمایه گذاری هلدینگ، سجادی مدیر سرمایه گذاری، شهسواری مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و بانوان شاغل در هلدینگ برگزار شد.


بر اساس این گزارش در این مراسم ضمن تبریک ایام خجسته روز زن و میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، لزوم بهره مندی از فضائل و کرامات دخت نبی اکرم (ص) در زندگی همگان مورد تأکید قرار گرفت . همچنین رویکرد و نگرش مسئولین کشور، صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ صبا جهاد به ویژه نگاه متعالی دکتر مولایی مدیر عامل هلدینگ صبا جهاد در استفاده از توانمندیها، ظرفیت ها و قابلیت های همکاران بانو در پست های مدیریتی تشریح شد .

شایان ذکر است از بانوان شاغل در این هلدینگ، تعداد 5 نفر از خواهران در مسئولیت های مدیریتی و عضو هیأت مدیره مشغول انجام فعالیت هستند. بنا به این گزارش مشابه این مراسم در شرکت های تحت پوشش هلدینگ همزمان برگزار و از بانوان شاغل در شرکت ها تجلیل و تکریم شد .

 

 

 

 

1397-12-07 15:21:01

پاسداشت مقام زن در شرکت پدیده نیکان صبا

به گزارش روابط عمومی شرکت پدیده نیکان ؛ با حضور مدیرعامل،اعضای هیات مدیره و مدیران ستادی از زنان شرکت های پدیده نیکان و آبزی فرآیند تقدیر به عمل آمد.

بنا به این گزارش؛ مصطفی جولاده نیکو مدیر عامل شرکت پدیده نیکان با تبریک ولادت با سعادت میلاد دخت نبی اکرم (ص) بر مقام شامخ زنان در جامعه بشری تاکید فراوان داشت.

وی با اشاره به موثر بودن حضور زنان به عنوان نیمی از جامعه بشری آن ها را کانون مهر و محبت، وارستگی و تربیت نسلی نام نهاد.

در پایان این مراسم مدیر عامل با اهداء شاخه گلی به همکاران خانم این روز را پاس داشت.

1397-12-07 15:18:01

حضور پرشور هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری (صباجهاد) در مراسم جشن پرشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی.

هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی(صباجهاد) روز 22 بهمن 97 با غرفه سلامت وتندرستی با انجام تست قندخون واندازه گیری فشارخون مقابل وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی میزبان شخصیت های سیاسی، مدیریتی و مردم شریف وهمیشه درصحنه ایران اسلامی بود.

تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم پرشکوه درغرفه سلامت و تندرستی هلدینگ صباجهاد ضمن احترام به این اقدام خداپسندانه در یک حرکت نمادین برای لحظاتی میزبان مردم شریف، بازنشستگان محترم وخصوصا کودکان دهه چهارم انقلاب با اهدا هدایا به این نونهالان انقلاب حضور یافت .


دکتر مولایی مدیر عامل هلدینگ صبا جهاد ضمن حمایت ازاین حرکت پرشور انقلابی، از حضور معاونین، مدیران و مسئولان وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، کلیه شخصیت های لشگری و کشوری، مردم شریف و همکاران شرکت های تحت پوشش هلدینگ که دراین همایش و حماسه پرشکوه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافتند کمال تشکر و قدر دانی را نمودند
.

1397-11-23 05:20:01

نشست هم اندیشی کمیسیون اجتماعی مجلس و هلدینگ صبا جهاد برگزار شد

جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با حضور معاون وزیر تعاون در امور مجلس، مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری و مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی (صبا جهاد) روز یکشنبه هفتم بهمن 97 برگزار شد.


در این جلسه گزارش اقدامات، فعالیتها و عملکرد هلدینگ صبا جهاد مورد بررسی و تشریک مساعی قرار گرفت و نمایندگان محترم مجلس در جریان این فعالیتها قرار گرفتند

1397-11-08 15:03:01

انتصاب پنج مدیر زن در هلدینگ صبا جهاد

پنج زن در پست های مدیریتی در هلدینگ صنایع غذایی،کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری آغاز به کار کردند.

در اجرای سیاست های محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در زمان جلسه رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی بر انتصاب مدیران زن،  بدون تبعیض در بدنه این وزارتخانه و بر اساس توانمندی و تخصص تأکید کرده بود، مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری(صبا جهاد) 5 بانوی متخصص را در بخش های مختلف منصوب کرد.

فخراله مولایی پیرو دستورات جمشید تقی زاده مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری به هلدینگ ها و شرکت های تابعه این صندوق، علاوه بر دستور لغو استفاده اعضای غیر موظف در هیأت مدیره ها از اموال منقول و غیر منقول برای کاهش هزینه ها و همچنین به کارگیری جوانان، حضور زنان در پست های مدیریتی را نیز در دستور کار این هلدینگ قرارداده است.


     بر اساس این گزارش با احکامی که توسط فخراله مولایی مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری صادر شد، خانم ها الهام رنجبر به سمت عضو هیأت مدیره شرکت آبزی فرآیند بوشهر، نیلوفر بابایی قاسم آبادی به سمت سرپرست شرکت آبزی فرآیند بوشهر، رزی محمودی  به سمت مدیر بازرسی و نظارت بر شرکت ها، مهدیه شیرازی علوی به سمت سرپرست امور مجامع و هاجر دادخواه به سمت سرپرست امور اداری منصوب و مشغول به کار شدند. 

 

حکم های صادر شده مذکور توسط مدیر عامل صبا جهاد از جمله اقدامات برای استفاده از ظرفیتهای علمی، تخصصی و مدیریتی بانوان است.

1397-11-01 07:09:01

معاونان جدید مجامع ، حقوقی و بازاریابی ، فروش و مدیر حسابرسی هلدینگ صبا جهاد معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ غذایی،دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری آیین معارفه علی بابایی معاون مجامع و حقوقی،  محمد رضا سلطانی شیرازی معاون بازاریابی و فروش، کامران بختیاری  به عنوان مدیر حسابرسی روز یکشنبه مورخ شانزدهم دیماه 97 در محل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی برگزار شد.

شایان ذکر است انتصابات اخیر در راستای تغییر استراتژی و رویکرد جدید هلدینگ و نگاه نواندیشانه در حوزه های برگزاری جلسات سالیانه مجامع و پیگیری امورات مربوط به مباحث حقوقی و قراردادهای هلدینگ و شرکت های تحت پوشش و همچنین ضرورت برنامه ریزی گسترده در عرصه بازاریابی و فروش محصولات و کالاهای تولیدی شرکت های زیر مجموعه هلدینگ و نیز لزوم کنترل، نظارت و حسابرسی داخلی هلدینگ و مجموعه های تحت پوشش صورت گرفته است.

امید است با مجموعه تلاش، همت و برنامه ریزی های در حال اجرا زمینه بالندگی، توسعه و ارتقای همه جانبه هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی فراهم گردد. 

1397-10-17 07:02:01

شرکت لبنی صلا اراک، صادر کننده برتر استانی سال 97 معرفی شد

مراسم گرامیداشت روز صادرات با حضور معاونین وزارت صنعت، معدن تجارت، استانداری مرکزی و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان ، برگزار شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم شرکت شیر پاستوریزه پگاه اراک موفق به دریافت لوح و تندیس صادر کننده برتر استانی در سال 97 با برند صلا گردید.

1397-09-28 07:09:01

سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته برگزار شد

 

سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور اسلامی وزیر راه  و شهرسازی در مصلی تهران افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی روز یکشنبه 25 آذر ماه سال 97 در محل مصلی تهران با حضور شرکت ها و سازمان های وابسته به وزارت راه و شهرسازی و بخش خصوصی افتتاح شد. بر اساس این گزارش شرکت حمل و نقل داخلی  فجر جهاد وابسته به هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری در این نمایشگاه حضور فعال دارد و امید است با ایجاد تعامل و ارتباط موثردرنمایشگاه زمینه بازاریابی فعال در حوزه حمل و نقل این شرکت فراهم گردد.                                                                                                                                                                                                

1397-09-25 10:28:01

آئین تکریم و معارفه مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا

آئین تکریم و معارفه مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا با حضور وجدانی معاون امور شرکت ها، وقوعی معاون هماهنگی تولید،تحقیق و توسعه ، صفری مدیرحراست و کاووسی مدیر امور اقتصادی و برنامه ریزی به نمایندگی از هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری (صبا جهاد ) روز شنبه هفدهم آذرماه 97 برگزار گردید. حسن خلخالی به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره و مجید محمدی به عنوان رئیس  هیئت مدیره جدید شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا معرفی شدند . همچنین در این مراسم از زحمات و تلاش های فتح الله شعبانی مدیر عامل و عبدالعلی براتی عضو هیئت مدیره سابق این شرکت تقدیر و تشکر بعمل آمد. شایان ذکر است با توجه به سیاست های تعیین شده و بر اساس رویکرد جدید هلدینگ، شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا اهتمام و تلاش خود را برای بهبود روند جاری و استمرار فعالیت های بازرگانی ،رفع موانع و مشکلات جاری در مسیر تحقق اهداف هلدینگ گام های اساسی برخواهند داشت.  

 

 

 

1397-09-18 10:09:01